Accenture sp. z o.o.

Accenture sp. z o.o. współpracowało z Pigmalion Art w zakresie opracowania folderu dla sektora energetycznego. Firma w krótkim czasie – w oparciu o konsultacje z ekspertami Accenture oraz własną wiedzę branżową – przygotowała propozycję struktury i tekstów. Nasza oferta dla energetyki została przedstawiona w sposób zwięzły i nieszablonowy. (…)

Firma samodzielnie zdobywa informacje niezbędne w realizacji zadania, zarówno od naszych wewnętrznych konsultantów, jak i zewnętrznych ekspertów i klientów naszej firmy. Pigmalion Art oszczędza tym samym nasz czas.

Magdalena Sawicka, Marketing&Communication Manager

 

Referencja dotyczy:

  • opracowanie treści folderu produktowego dla energetyki
  • przygotowanie informacji prasowej i tekstu eksperckiego dotyczących badań własnych Accenture nad zachowaniami i preferencjami klientów energetyki na rynkach zliberalizowanych i regulowanych

 

O Accenture

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 211 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc doświadczenie, doskonałą znajomość branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. W roku finansowym zamkniętym 31 sierpnia 2010 roku, Accenture osiągnęło przychody netto w wys. 21,6 miliarda dolarów.


468 ad

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *