Event

4 lutego 2011 w przepięknych wnętrzach wrocławskiej Inspiracji bawiła się grupa byłych pracowników i sympatyków nieistniejącej już firmy Winuel.

Impreza udowodniła, że – w dobie rosnącego znaczenia technologii – nie zanika umiejętność i chęć rozmowy. Karnawał karnawałem, potańczyć zawsze można, ale spotkać się i porozmawiać – już nie tak często.  Tak więc największym powodzeniem cieszyły się miejsca przy barze oraz przy stole szwedzkim, gdzie można było swobodnie podyskutować i powspominać stare czasy. Parkiet nabierał znaczenia w miarę mijającego czasu i już po północy – był pełen.

Hasło imprezy – przebieramy się za najważniejsze dla nas postaci – udowodniło, że… najważniejsi jesteśmy dla siebie – my, w czystej, swojej codzienniej postaci. Inne ważne postaci: Lara Croft, Dr House, Pippi Langstrumpf, Pan z Afryki, Wiosna ach to Ty, Czarnoksiężnica, Czasy Prohibicji.

 

Pomysłodawcą i organizatorem spotkania jest Pigmalion Art. Współpraca, oprawa dźwiękowa i konferansjerka: Cramer Art; specjalne podziękowania dla Łukasza oraz DJ-a Pawła

 

Klient: pracownicy wrocławskiej firmy informatycznej
Czas realizacji: luty 2011 r., wrzesień 2011
Zakres: inicjatywa, koncepcja, organizacja
Liczba uczestników: 80 osób


468 ad

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *