Kino, kobiety i kawa

pełna treść informacji prasowej -> 022013-cafepestka_kno

 

Kobiety preferują latte i cappuccino, a amatorami naprawdę czarnej kawy są raczej mężczyźni – jak wynika z badań preferencji klientów kawiarni. Cafe Pestka, stylowa kawiarnia na wrocławskim Nadodrzu, stawia sobie za cel edukację w zakresie coffee culture.  W ramach projektu Kino na obcasach organizowanego przez Multikino będzie namawiała kobiety do spróbowania prawdziwej kawy.

Pokaz parzenia kawy podczas KNO ma na celu przekonanie uczestniczek do wypróbowania zalet czarnych kaw parzonych metodami alternatywnymi: w dripie, chemexie, syfonie i aeropressie. Taka kawa smakuje najlepiej bez dodatku mleka czy cukru: do tego właśnie bariści z Cafe Pestki spróbują nakłonić widownię. Cafe Pestka chce przekonać – w szczególności kobiety – do czystej formy.

Pokaz w Multikinie będzie również premierą dla zasad kultury kawowej autorstwa baristów z Cafe Pestka.  Elementy składowe coffee culture to czas, jakość ziarna, jakość parzenia i coś więcej w kawie niż tylko kofeina.

Pokaz odbędzie się 5 marca o godz. 19.00 w Multikinie w Arkadach. Wśród uczestniczek pokazu zostanie rozlosowanych 10 podwójnych zaproszeń do Cafe Pestka.


468 ad

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *